Studio tańca „Passion of Dance”
 
AKTUALNOŚCI    O NAS    OFERTA    PLAN ZAJĘĆ    CENNIK    WEEKENDOWE OBOZY TANECZNE    GALERIA    KONTAKT
 

TANIEC TOWARZYSKI

Taniec Towarzyski jest kierowany do wszystkich osób, które chcą tańczyć w parach takie tańce jak: Walc angielski, Walc wiedeński, Tango, Cha-Cha, Rumba, Foxtrot, Jive, Quickstep. Ponadto w programie zajęć znajduje się również taniec dyskotekowy w parze, który można z powodzeniem wykorzystać na każdej imprezie lub weselu, jak również salsa w parach.

TANIEC UŻYTKOWY

Kurs skierowany jest do osób, które chcą błyszczeć na parkiecie podczas każdej imprezy tanecznej bez względu na to, czy jest to wesele, bal czy zwykła potańcówka. Właśnie w takich sytuacjach taniec użytkowy przydaje się najbardziej. Stosując kroki discofox’a można przetańczyć z powodzeniem całą noc, gdyż ilość figur, które można zatańczyć jest wręcz nieograniczona.

TANIEC WESELNY

Kurs skierowany dla narzeczonych przygotowujący do pierwszego tańca oraz zabawy weselnej. Program zajęć obejmuje tańce najczęściej wybierane przez przyszłe pary młode takie jak Walc Angielski, Walc Wiedeński, oraz Discofox. Będziemy uczyć się podstawowych rytmów, kroków, figur, odpowiedniej postawy w tańcu oraz trzymania w parze.

TANGO ARGENTYŃSKIE

Kurs przeznaczony dla pasjonatów tanecznej namiętności i romantyzmu, z którymi niewątpliwie łączy się Tango Argentyńskie. Podczas kursu poznacie dwie odmiany Tanga Argentyńskiego: Tango de Salon i Tango Milonge. Program skonstruowany jest tak, aby w jak najkrótszym możliwym czasie kursanci mogli czerpać przyjemność z tego jakże pięknego tańca. Każda Para będzie miała okazję również uczestniczyć w organizowanych przez nas wieczorkach tangowych zwanych milongami jak również w practisach.

PIERWSZY TANIEC

Jest to forma zajęć indywidualnych skierowana dla narzeczonych, którzy chcą zachwycić rodzinę i znajomych swoim najpiękniejszym i wymarzonym pierwszym tańcem. Podczas zajęć skoncentrujemy się na ułożeniu choreografii indywidualnie dobranej do wybranego przez Was utworu. Nauczymy Was także tańca użytkowego, który pozwoli Wam z powodzeniem przetańczyć całą noc i wspaniale się bawić na przyjęciu weselnym.

TANIEC BRZUCHA

Kurs skierowany dla kobiet, które pragną podkreślić swoje wdzięki, gdyż to taniec brzucha wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze, podkreśla jej piękno i urok, czyni jej ruchy zmysłowymi i pełnymi gracji. W delikatny sposób kształtuje zgrabną sylwetkę, wzmacnia mięśnie i ujędrnia istotne dla kobiety partie ciała.

TANIEC DLA DZIECI

Taniec przeznaczony dla dzieci z podziałem na dwie grupy wiekowe 4-7 lat oraz 7 – 12. Zajęcia skonstruowane są w taki sposób, aby dzieci czerpały jak najwięcej radości i satysfakcji z tańca, a przy tym rozwijały poczucie rytmu, słuch muzyczny, wyobraźnię przestrzenną oraz koordynację ruchową. Dzieci zabieramy w świat utworów z bajek i piosenek dziecięcych, ale również pokazujemy uproszczone kroki Rock&Roll’a, Samby, Cha-Chy, oraz innych tańców.

LATINO FIT DLA PAŃ

To choreograficzna fuzja różnorodnych dyscyplin tanecznych, takich jak Salsa, Cha-Cha, Rumba, Jive. Radosne latynoskie rytmy są gwarancją dobrej zabawy i obietnicą sporego wysiłku na parkiecie. Kurs kierowany jest do wszystkich Pań chcących potańczyć w energicznym tempie.

Studio tańca „Passion of Dance”
tel. 792-035-688
e-mail: biuro@taniec.gniezno.pl