Studio tańca „Passion of Dance”
 
AKTUALNOŚCI    O NAS    OFERTA    PLAN ZAJĘĆ    CENNIK    WEEKENDOWE OBOZY TANECZNE    GALERIA    KONTAKT
 

Marta i Marcin

Pasjonaci tańca, finaliści Grand Prix Polski w Discofoxie i zdobywcy w tej kategorii 4 miejsca w ogólnopolskich zawodach. Od 4 lat są zakochani w Discofoxie oraz w West Coast Swingu. Marcin zaczął swą przygodę z tańcem 15 lat temu, kiedy to zakochał się w tańcach towarzyskich, w których nadal się rozwija. Obecnie jest drugi rok z rzędu wicemistrzem okręgu wielkopolskiego w tańcach latynoamerykańskich w swojej kategorii wiekowej. Przechodził przez różne formy taneczne kształcąc się nieustannie i rozwijając swe umiejętności taneczne. Swoją wiedzę dotyczącą Discofox'u zdobywali m.in. od pionierów tego stylu w Polsce Rafała i Ani z Akademii Tańca AT z Krakowa oraz od Łukasza i Magdy, którzy w tym stylu osiągnęli liczne sukcesy międzynarodowe m.in. półfinaliści Mistrzostw Świata w Montelsilvano- Pescara we Włoszech 8 miejsce.
Wiedzę dotyczącą West Coast Swingu czerpią od najpszych polskich tancerzy westowych czyli Marty Nity, Dominiki Kowalczyk oraz Piotra Lenarta - sklasyfikowanych na poziomie advance na turniejach na całym świecie, wielokrotnych zwycięzców turniejów międzynarodowych w tym tańcu.
Taniec dla Marcina jest całym jego życiem, nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Obecnie od kilku lat jest związany z Poznańskim Klubem Dance Imperium Poznań, który jest prowadzony przez Adama Mateckiego wielokrotnego Mistrza Okręgu Wielkopolskiego, Mistrza Polski Centralno Zachodniej, TOP 20 na Mistrzostwach Europy i TOP 40 na Mistrzostwach Świata.

Studio tańca „Passion of Dance”
tel. 792-035-688
e-mail: biuro@taniec.gniezno.pl